Jesteśmy EKOSANIT

Historia

Firmę EKOSANIT założył w 1996 roku Marek Kozubowski jako jednoosobowy zakład instalacji sanitarnych. Przez lata firma ewoluowała, zaczęła zatrudniać nowe osoby i podejmować się coraz większych i odpowiedzialnych inwestycji. Po latach do Marka dołączyli także dwaj jego synowie: Mariusz i Wojtek tworząc prawdziwie rodzinny biznes.

W 2022 roku firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Czasy obecne

Zatrudniamy obecnie około 10 osób oraz licznych podwykonawców. Współpracujemy z takimi generalnymi wykonawcami jak Skanska, Fart, czy Klimatechnika. Realizowaliśmy inwestycje dla licznych szpitali, szkół, kościołów, osiedli mieszkaniowych, hal przemysłowych i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz referencjami.

Ludzie

Profesjonalna, zgrana kadra gwarantuje powodzenie każdej inwestycji.

Technologia

Korzystamy z najwyższej jakości metod i narzędzi.

Pasja

Lubimy to co robimy i z niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania.

Zarząd firmy

tech. instalacji sanitarnych Marek Kozubowski

Właściciel

Założyciel EKOSANITu oraz jego główny właściciel. Osoba z największym doświadczeniem i wiedzą w firmie na temat instalacji sanitarnych. Przekazuje synom całe swoje know-how.

mgr inż. Mariusz Kozubowski
Zastępca właściciela

Mariusz jest siłą napędową firmy, którą skierował na nowe tory. Certyfikowany kosztorysant budowlany. W EKOSANIT odpowiedzialny głównie za kosztorysy, oferty oraz startowanie w przetargach.

inż. Wojciech Kozubowski

Kierownik techniczny

Wojtek również jest motorem firmy. Jako kierownik techniczny dba o najwyższą jakość wykonania kluczowych inwestycji.